Abidinpaşa Buderus Servisi

Buderus Abidinpaşa Servisi

 • 2019-01-31

Abidinpaşa Buderus Servisi olarak kombi konusunda sayısız kullanıcıya ulaşan verdiği kaliteli hizmet ile adından sıkça söz ettirmeye başlayan firmamız Ankara genelindeki servis ağlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji servis hizmeti yapan Abidinpaşa Buderus Kombi Servisi firmamız geniş araç filosuyla, Ankara geneline ve ilçelerine servis hizmeti veren önde gelen teknik servisi olmayı sürdürüyor.

Servisimiz kombinizdeki tüm arızaları profesyonel ekiplerimiz tarafından yerinde, hızlı ve etkili bir şekilde çözüyor. Ekiplerimiz alanında sertifikalı ve eğitimlidir. Abidinpaşa Buderus Servis ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Tüketicilerini hiçbir zaman mağdur etmemiş ve her zor anında yanında bulunabilmiş olan bir firma olarak sizleri ne kadar düşündüğümüzü ifade etmekteyiz. Amacımız ise alanında ne denli başarılı bir firma olduğumuzu bilmenizi sağlayabilmektir.

Abidinpaşa Buderus Kombi Servis firmamız uzman ve deneyimli kadromuzla her türlü kombi arıza ve şikâyetleriniz de hizmetinizdedir. Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz ısıtma cihazı kombinizin yılda 1 kez yıllık periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Kombi cihazınızın gerek sıcak su, gerekse peteklerde herhangi bir sorun veya problemle karşılaşmaması için ve düşük yakıt sarfiyatı için bakımı yapılması zorunludur. 

Abidinpaşa Buderus Teknik Servisi  firmamız tamiri yapılan cihazlara 1 yıl işçilik ve malzeme garantisi vermektedir. Ankara da ısıtma sistemleri, kombi tamir, servis, bakım ve montajı sektöründe öncü olan firmamız siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet vermek için burada. Abidinpaşa Buderus Teknik Servis firmamız sizleri yaşadığınız sorunlarla baş başa bırakmayarak teknik açıdan gereken yardımları sakınmadan sunmaya devam ediyor. Mükemmellik dolu hizmetten sizler de yararlanmak isterseniz bizi (0312) 432 1618 numaralı telefondan arayın ve kaliteli servis hizmetimizden faydalanarak farkı yaşayın.

Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için sürekli kaliteli hizmette bulunarak adımızı marka haline getirmekteyiz. Kaliteli, pratik, etkin, seri, akıcı, uzman ve tasarruflu hizmet sizi bir adım ötenizde beklemektedir. Merkezimizle irtibata geçerek her hizmetimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Çünkü firmamız sizler için hizmetlerini kesintiye uğratmıyor ve sizleri hiçbir zaman zor durumda bırakmıyor. 

Abidinpaşa Buderus Servisi Firması  firmamız tarafından sorunlarınız artık kolayca çözülüyor. Doğalgaz uygulanmaya başlandığında tabi ilk olarak büyük şehirler bundan nasibini aldı. Özellikle Ankara gibi büyük şehirler diğer şehirlerden önce doğalgaz uygulamasını tatmış oldular. Birçok şehirde başarı ile tamamlanan doğalgaz çalışmalarının bitişi ile de insanlar rahat bir nefes aldı ve gözlerini daha temiz bir Türkiye’ye açtı. Doğalgaz sistemlerinin kurulumunun bitişinde de insanlara kalan tek şey kombi sorunları oldu. 

Abidinpaşa Buderus Servis Firması olarak kombi cihazlarınıza bir telefonla anında müdahalede bulunmaktayız. Geçen yıllar her şeyde biraz değişime neden olsa da, kalitemizi sabit bir şekilde korumakta olup, ısıtma ve soğutma sektöründe farkımızı yaşatmaktayız. Abidinpaşa Buderus Kombi Servisi Firmamız uzman ve deneyimli kadromuzla her türlü kombi arıza şikâyetleriniz de hizmetinizdedir. Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz ısıtma cihazı kombinizin yılda 1 kez yıllık periyodik bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayınız. Kombi cihazınızın gerek sıcak su, gerekse peteklerde herhangi bir sorun veya problemle karşılaşmaması için ve düşük yakıt sarfiyatı için bakımı yapılması zorunludur. 

Abidinpaşa Buderus Servisi  firması olarak her geçen gün servis araçlarımızın sayısını biraz daha arttırmaya gayret gösteriyoruz ve sahip olduğumuz geliri de yine firmanın gelişimi için harcıyoruz. Profesyonel araçlarımız ve kusursuz ekibimiz ile tanışmak adına sizler de ilgili numaralardan bizlere ulaşarak dilediğiniz zaman servis taleplerinizi iletebilir ve hizmet alabilirsiniz. 

Abidinpaşa Buderus Servisi ile çalışmak, uzmanı olmayan kişilerden uzak durmak gerekir. Her yıl rutin kombi bakımı yaptırmak kombinin ömrünü uzatır ve daha az tüketimle ekonomik işletim sağlar. Kombi arıza verdiği zaman kombi tamircisi çağırmak yerine yılın belli ayında düzenli kombi bakımı yaptırmak hem beklenmedik zamanda sizi zor durumda bırakmaz hem de daha ucuz kombi bakımı yapmanıza olanak sağlar. Abidinpaşa Buderus Servisi  olarak tertip içinde faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Hizmetin en iyisi düzenli ve itina ile yapılanıdır. Yoğun tempoda projeler planlıyor, faaliyete geçiyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Abidinpaşa Buderus Servisi

Kombi Bakımı

Değerli müşterilerimiz ev, işyeri, okul vb. yapılarınızda kullanmakta olduğunuz kombileriniz kaç yıllık olursa olsun, sıfır dahi olsa yıllık bakımlarını yaptırmak zorundasınız. Yıllık bakımlardan kastımız kışlık bakımlardır. Kış dönemine geçtiğimiz esnada sizde hemen servisimiz ile irtibata geçerek bakım randevunuzu alınız. Kombi yıllık bakımı neden önemlidir?

Yıllık kombi bakımları cihazınızın daha rahat ve tam kapasitede çalışmasına olanak sağlar. Elde edeceğiniz %25 yakıt tasarruf ile de bütçenizi korumuş olursunuz. Yıllık bakımları yapılan cihazınız arıza vermez ve sizi soğuk kış şartlarında asla yarı yolda bırakmaz. Cihazınızın ömrü uzamış olur. Kombi yıllık bakımları uzman kişilerce doğru şekilde yapılmalıdır. Peki, bakımlarda neler yapılır, nelere dikkat edilmelidir?

Kombi bakımlarında uzman ekiplerimizin yaptığı işlemler;

 1. Tesisat suyu tazelenir
 2. Baca fanı temizliği yapılır
 3. Filtre temizliği yapılır
 4. Genleşme tankı hava dolumu yapılır
 5. Otomatik hava prüjörü temizliği yapılır
 6.  Yanma odası temizliği yapılır
 7. Ateşleme grubu temizliği yapılır
 8. Genel kombi iç temizliği yapılır

Sizde kombi bakımlarını zamanında yaptırın ve yıllar boyu rahat edin. Hemen servisimizi (0312) 432 1618 numaralı telefondan arayarak randevu alınız.

 

Kombi Arıza

Değerli müşterilerimiz, kombi arızalarınızda servis çağırmadan önce yapmanız gereken bazı işlemler vardır. Öncelikle cihazınız arızaya geçtiğinde resetleme işlemi yapınız. Bu işlemi birkaç kez tekrar ediniz. Gazınızın olup olmadığına bakınız ve gaz vanalarını kontrol ediniz. Cihazınız halen çalışmıyor ise Abidinpaşa Buderus servisi arayınız. Servis çağırırken internette adresi ve sabit yeri olmayan, vergi levhası bulunmayan servislerden uzak durmaya dikkat ediniz. Sizde cihazınızın emin ellerde olasını istiyorsanız hemen bizi arayın.

Kombi arızalarında Ankara’nın her semtine servis ücretimiz sabittir. Arızaya müdahale edildiği takdirde servis ücreti alınmaz. Servislerimiz araçlarında gerekli olan ekipman ve yedek parçayı bulundurduğu için aynı gün içerisinde arızayı gidererek siz değerli müşterilerimizin mağdur olasının önüne geçer. Hemen her arıza yerinde giderilebilmektedir.

Bazı durumlarda cihaz yerinde tamir edilemeyebilir. Böyle bir durumda cihazınız yerinden sökülerek atölyemize getirilmektedir. Atölyemizde öncelikle arıza tespiti, ardından da parça değişimi yapılmaktadır. Tamiri yapılmış olan cihazınız test standına bağlanarak belirli bir süre testte kalmaktadır. Bu işlem aynı gün içerisinde yetişmeyebilir. Bu durumun bilgisi size servis personelleri tarafından verilir. Testten onay alan cihazınız dikkatli bir şekilde yerinize ulaştırılır ve uzman ekiplerce montajı sağlanarak, çalıştırılıp teslim edilir.

Kombi Servisi Garantisi

Değerli Tüketicimiz;

Öncelikle tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Cihazınızı kullandığınız süre içerisinde aşağıda belirtilen konulara dikkat çekmenizi rica ederiz.

 • Kullanım ömrü süresince ürünün tamir süresi en fazla 30 iş günüdür.
 • Servis tarafından verilen montaj, bakım ve onarım hizmeti ile ilgili olarak 1 yıl içerisinde aynı arızanın tekrarı halinde herhangi bir servis ücreti alınmayacaktır.
 • Kullanım ömrü süresince; garanti süresi içerisinde mala ilişkin arızanın servise bildirimi garantisi süresi dışında ise malın teslim tarihinden itibaren 30 iş gününü geçemez.
 • Ürününüzü kullanmadan önce montaj ve kullanım kılavuzunu mutlaka okuyunuz. Ürünün montaj ve kullanım kılavuzunda yer alan hususların aykırı kullanılması kullanım hataları ve cihazın standart kullanım şartları taşıma sırasında oluşabilecek hasarlar garanti kapsamı dışında kalacaktır.
 • Doğal afetler durumundan kaynaklanmayan harici fiziki dış etkenler, mevsimsel hava şartları ve çevresel etkenler; depren, yangın, sel, su basması, şiddetli rüzgâr, yıldırım düşmesi, kireç, tesisatın aşırı kireçli pis olması, nem, rutubet, toz, nakliye, taşıma, ürünün dona maruz kalması, baca bağlantılarının donması, bacadan yağmur suyu girmesi, susuz çalışma vb. nedeniyle oluşan arızalar, garanti kapsamı dışındadır.
 • Ürünün standart ve sorunsuz çalışma koşullarının sağlanması için gerekli/zorunlu olan montaj ve kullanım kılavuzunda belirtilen teknik özellikleri (su basıncı, voltaj değeri, gaz besleme basıncı, sigorta değeri, topraklama, yakıt cinsi, yakıtın kalitesi vb.) uygun olması, sabit olamaması ve değişken olması halinde cihazın meydana gelebilecek arızaları  veya sorunlar garanti kapsamı dışında kalacaktır.
 • Elektrik, gaz, su tesisatı ve ürünlerinden kaynaklanan kaçaklar garanti kapsamı dışındadır.
 • Elektrik-gaz-su tesisatı veya tesisat kapsamları, tesisat kaçaklar, tesisat, bağlantıları, baca bağlantıları nedeni ile meydana gelebilecek arızalar garanti kapsamı dışındadır.

 

 


Sayfamızı Paylaşın

Site İçi Arama

ARA