Ankara Baymak Servisi

Ankara Baymak Servisi

  • 2022-10-05

Ankara Baymak Servisi ekononik, seri ve düzenli çalışmaları ile her zaman ön plana çıkmaktadır. Ülkemizde her yeni çıkardığı kombi, klima, şofben ve kazan sistemleri modellerinde kaliteyi ve teknolojiyi bir tık daha yukarı taşıyan baymak markasının teknik servisi olarak Ankara bölgesinin her semtinde Ankara Baymak Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Servisimizde çalışan tüm personellerimiz ve çalışanlarımız konusunda sertifikalı ve eğitimli personellerdir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız bu konuda bölge halkından da her zaman takdir almıştır.

Baymak marka cihazlardan gerek kombi olsun, gerek klima olsun, gerekse de şofben olsun tüm cihazların mutlaka yıllık bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Aksi takdir de sorun çıkartabilirler.

Baymak marka klima cihazınız ısıtma veya soğutma yapmıyor ise klimanızın hava filtreleri tıkanmış olabilir. Mutlaka temizlenerek kirlerden arındırılması gerekmektedir. Klimanızın iç ünitesinin veya dış ünitesinin etrafından hava geçişini engelleyecek cisim bulunmamalıdır. Bu durum ciddi sorunlara neden olabilir.

Ankara Baymak Servisi olarak özellikle kış aylarına girmeden önce mutlaka periyodik bakımlarının yapılması gerektiği önerilmektedir. Aksi takdirde kombi cihazlarınızda hiç beklenmeyen arızalar oluşabilir. Özellikle yerden ısıtmalı olan kombilerde su kaçağı olabilir. Tesisatını bu su kaçağına karşı korumak için mutlaka manometre ile ölçüm yapılması gerekmektedir.

Ankara Baymak Servisi olarak mamak semtinin tüm mahallelerine ve sokaklarına hizmet götürmekteyiz. Baymak marka kazan sistemleri, klima, kombi ve şofben cihazlarınıza ait her türlü arıza, bakım, onarım montaj ve kurulum gibi tüm işlemlerinizde Ankara Baymak Servisi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Müşterilerine ödeme konusunda da pek çok kolaylıklar sunan firmamız isteyen müşterilerine eft/havale, isteyen müşterilerine kapıda nakit ödeme veya isteyen müşterilerine seyyar pos cihazı ile bulundukları noktada kredi kartı ile ödeme gibi seçenekler sunmaktadır.

Onarımı yapılan tüm parçalar veya orijinal olarak değişimi yapılan tüm parçalar 1 yıl süre ile firmamız garantisi altındadır. 1 yıl süre içerisinde oluşabilecek aynı sorunda firmamız hiçbir ücret talep etmeden sorunu çözmektedir.

Ankara ilimizin her semtinde kurumsallaşmış ve yıllardır hizmet veren servisimiz, personellerini de sürekli olarak sektör konusunda bilgilendirmekte ve eğitimler vermektedir. 

Baymak marka kombi cihazınızda ses varsa atık gazı tahliye eden fan veya suyu sirküle eden pompa bozulmuş demektir ve bu durumda sizin yapmanız gereken tek şey Ankara Baymak Servisi ile bağlantı kurarak arızanızı ve konumunuzu bildirmek olacaktır.

Gerek kazan sistemleri olsun, gerekse de şofben cihazlarınız olsun her türlü arıza ve problemde bu cihazlar konusunda tecrübeli personeller ile çalışan ve deneyimli olan teknik servisimiz ile bağlantıya geçmeniz tavsiye edilmektedir.

Ankara Baymak Servisi gezici servis araçlarımızda bulunan tüm cihazlar son teknoloji cihazlar olup, sürekli olarak güncellenmektedir. Ayrıca atölyemizde kullanılan tüm elektronik cihazların da düzenli olarak kalibrasyonları yapılmakta ve güncellenmektedir.

 


Sayfamızı Paylaşın